eşarp beyaz

eşarp beyaz

21.12.11

O diil de yılbaşında ne yapıyoruz?


hani bazen olur ya ayın kaçı olduğunu unutursunuz, hatta ayı  bile bi düşünürsünüz...acaba böle günleri şaşırıp yeni yılı kutlamayı unutanlar da var mıdır? şahsen ben sürekli yapılan programlardan bahsedilmese,nereye gidicez ,ne yapıcaz die arkadaşlarım her saniye dürtmese unutabilirim.

Şimdi ben izmirde oturuyorum ya, o yüzden en iyi seçeneğim çeşmede kutlamak.Ama şimdi bunun alaçatısı var yıldızburnu var bi de evi var ... Benim ilk tercihim  alaçatı ama orda yağmur yağması durumunda çıkan izdiham sonucu ölme ihtimalim var.Geçen sene yılbaşında erkek arkadaşımın tacize uğradığını da düşünürsek (kız sanmışlar ) acaba mı diyorum ? Tabi yağmur yağarsa yıldızburnu (rouge) ihtimali de tamamen sırılsıklam olur.
..

Bi de geçen sene alaçatı da bi cafe de rezervasyon yaprtımıştık.Adamla içki başına 50tl ödiycez diye anlaştık, ve  o parayı ödeyen tek kişinin ben olduğumu ertesi gün öğrendim =) o kalabalıkta herkes 20 tl ödemiş her içkiye...bi plaket falan verirler bana artık ;)

neyse, geliyorum ev konusuna...şimdi bizim ev çeşmeye 20 dk olduğu için kimsenin o yolu çekiceğini sanmam o yüzden ev tutmak gerekir.burda da önemli olan partinin kalabalık ve arkadaşlarının çook eğlenceli olması.suratsız 2 kişi bile tüm eğlenceyi bok edebilir bence.Ayrıca evde tek çift muhabbeti de olabilir,ki bu da oldukça sıkıcı tabi...Ev partisi hayalimizin doğuş noktası =)


Bide herkesi ekip istanbula bi partiye kaçma ihtimalim var ki bunu duymamış gibi davranın bence ;)
SHARE:

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Blogger templates by pipdig