eşarp beyaz

eşarp beyaz

22.11.10

LOOKBOOK.nu :(


 İnanılmaz sevdiğim ve 1 yıldır nerdeyse hergün 3 saatimi geçirdiğim  "lookbook.nu " ya siniiir oldum. Siteye koyduğunuz fotoğraflarda kombinleriniz kadar fotoğrafınızın kalitesinin ve photoshop bilginizin de önemi var,Kabul. Ben de bu fotoğraf olaylarında baya bi zayıfım bu da Kabul.Ama öğrenmeye çalışıyorum,hem photoshop u hem de fotoğraf çekmeyi.Ve yolun başında da olsam şu anki fotoğraflarımın daha başarılı olduğunu düşünüyorum.Ne varki aynı tepkiyi lookbook tan alamıyorum.Çünkü sistem buna izin vermiyo.En başta yolladığınız fotoğraflar çok fazla beğenilmemişse eğer,yani çok fazla HYPE alamamışsanız,daha sonraki fotoğraflarınızı sitede yayınlamıyolar.Sadece özel olarak profilime bakanlar yada,ayarlarını değiştirenler falan görebiliyo.

  Bu duruma tek çözüm de eski fotoğraflarınızı silmek-ki ben ordaki kombinlerimi de iyi bulduğum için bunu yapmaya gönlüm el vermiyo :) yani lookbook gelişime açık bi ortam diğil,forumlarda çok konuşuyosanız,herkesi bol bol beğenip kalp yolluyosanız resimlerinz ana sayfada gösteriliyo ve daha çok hype alıyosunuz fln fln...

  Lookbook duy sesimi,küsüm sana. Burdan hükümete de sesleniyorum ,bu duruma bi çare bulunsun :))))))


 Lookbook.nu was one of my favorite websites which i was spending about 3 hours each day during a year.But now it started to upset me.I admit that my first photos on lookbook was not so good ,the problem was not about my look it was about photo shoots .So  i started to learn about photoshop and now my photos are better.But now lookbook doesnt  give me a change , dont even publish my latest looks in the new page.Just because my earlier looks didnt get enough Hype.I think its not fair! but i will keep trying :)
SHARE:

Hiç yorum yok

Yorum Gönder

Blogger templates by pipdig